Kde nás najdete

Kde nás najdete:

Příjezd k firmě PROJEKTY VODAM s.r.o.

  1. Příjezd z dálnice D1: Na dálnici D1 Lipník nad Bečvou – Bělotín sjeďte na mimoúrovňové dálniční křižovatce Hranice směr Hranice po silnici II/440 až do Hranic. Zde pokračujte stále přímo přes kruhový objezd a přes světelnou křižovatku. Na následující křižovatce u hotelu Cementář odbočíte vpravo a po této komunikaci sjedete dolů na křižovatku u mostu přes Veličku, kde odbočíte po hlavní silnici na tento most. Na křižovatce hned za mostem odbočíte vpravo do ulice Galašova a tak se dostanete přímo před budovu firmy PROJEKTY VODAM s.r.o.
  2. Příjezd od Lipníku nad Bečvou: Směrem od Lipníku nad Bečvou odbočíte ze silnice I/47 na rondelu v Hranicích na prvním výjezdu doprava na silnici I/35, projedete kolem kasáren (bývalá vojenská akademie). Na první křižovatce za kasárnami odbočíte doleva na silnici II/440 a dále pojedete stále po hlavní silnici, na křižovatce u obchodu Billa odbočíte po hlavní silnici vpravo k obvodnímu oddělení Policie, před malým kostelíkem odbočíte po hlavní silnici mírně vlevo a na následující křižovatce za přechodem pro pěší odbočíte před mostem přes Veličku doleva do ulice Galašova a dostanete se přímo před budovu PROJEKTY VODAM s.r.o.
  3. Příjezd od Ostravy: Směrem od Ostravy pojedete stále po čtyřproudové silnici I/47 přes kruhový objezd u obchodu LIDL až k silničnímu nadjezdu. Před tímto nadjezdem odbočíte doprava a dostanete se na kruhový objezd, na kterém odbočíte na silnici II/440 na uvedený silniční nadjezd směrem do centra. Zde pokračujte stále přímo přes světelnou křižovatku. Na následující křižovatce u hotelu Cementář odbočíte vpravo a po této komunikaci sjedete dolů na křižovatku u mostu přes Veličku, kde odbočíte po hlavní silnici na tento most. Na křižovatce hned za mostem odbočíte vpravo do ulice Galašova a tak se dostanete přímo před budovu firmy PROJEKTY VODAM s.r.o.
  4. Příjezd od Valašského Meziříčí: Pokud přijíždíte od Valašského Meziříčí, pojedete stále po hlavní silnici I/35 od Valašského Meziříčí směrem na Lipník nad Bečvou. Za světelnou křižovatkou pojedete stále po I/35 rovně, projedete po hlavní silnici křižovatku v mírně levotočivé zatáčce a na další větší křižovatce před budovami kasáren odbočíte vpravo na silnici II/440. Dále pojedete stále po hlavní silnici, na křižovatce u obchodu BILLA odbočíte po hlavní silnici vpravo k obvodnímu oddělení Policie, před malým kostelíkem odbočíte po hlavní silnici mírně vlevo a na následující křižovatce za přechodem pro pěší odbočíte před mostem přes Veličku doleva do ulice Galašova a dostanete se přímo před budovu PROJEKTY VODAM s.r.o.

Souřadnice GPS firmy: 49°33'8.616"N, 17°43'59.422"E

Na polohu firmy na mapě se můžete podívat tady, ortofotomapa je zde

Regular